Výstava obrazů Dity Berberové, Dany Tlapákové a Evy Adámkové

Home » Kalendář akcí » Výstava obrazů Dity Berberové, Dany Tlapákové a Evy Adámkové

Dita Breberová - amatérská autorka, která se malování věnuje od roku 2011, nyní se věnuje olejomalbě technikou mokré do mokrého, dále vrstvené olejomalbě i malbě akrylem na plátno. Ve své tvorbě se nezaměřuje jednostranně, ale baví ji zkoušet nové způsoby provedení. Malování je pro Ditu příjemnou relaxací a činností, kde může neomezeně uplatnit svoji kreativitu. Eva Adámková - jedinečný samouk. Nikdy... celý popis

Dita Breberová - amatérská autorka, která se malování věnuje od roku 2011, nyní se věnuje olejomalbě technikou mokré do mokrého, dále vrstvené olejomalbě i malbě akrylem na plátno. Ve své tvorbě se nezaměřuje jednostranně, ale baví ji zkoušet nové způsoby provedení. Malování je pro Ditu příjemnou relaxací a činností, kde může neomezeně uplatnit svoji kreativitu.

Eva Adámková - jedinečný samouk. Nikdy nechodila do žádné umělecké školy a právě kreslení ji neuvěřitelně naplňuje a baví, v současné době působí i jako kronikářka města Hlinska. Malování a různých prací s barvami se zatím trochu bojí, ale určitě se setkáme u autorky v budoucnu i s díly vytvořenými jinými technikami a metodami.

Dana Tlapáková - maminka Dity Berberové - naprostý neprofesionál, který si chce v důchodu vyzkoušet malování, na které nebyl v minulosti čas. Veřejnosti je autorka známa spíše výtvarnou podobou zdobení všech druhů perníků a perníčků na Hlinecku i jinde. Až nyní několikrát navštívila Ateliér Zebra Jany Laštovičkové - Grygarové.