Český pohár v cyklokrosu

Home » Kalendář akcí » Český pohár v cyklokrosu

Závod se pojede tradičně na trati v okolí sportovní areálu v Olšinkách. Díky dohodě s novými vlastníky pozemku za parkem se trať vrací z části do přilehlé louky. Přijet by měla kompletní česká špička, včetně úřadujícího Mistra České republiky Michaela Boroše. Ze zahraničí by do Hlinska měli dorazit opět závodníci z Polska, Maďarska, Slovenska, Rakouska a Německa. Jednání o možném startu probíhá i... celý popis

Závod se pojede tradičně na trati v okolí sportovní areálu v Olšinkách. Díky dohodě s novými vlastníky pozemku za parkem se trať vrací z části do přilehlé louky.

Přijet by měla kompletní česká špička, včetně úřadujícího Mistra České republiky Michaela Boroše. Ze zahraničí by do Hlinska měli dorazit opět závodníci z Polska, Maďarska, Slovenska, Rakouska a Německa. Jednání o možném startu probíhá i s některými jezdci z Belgie. Domácí barvy budou hájit v kategorii Elite závodníci Daniel Mayer a Vojtěch Vodrážka.

Zveme všechny fanoušky cyklokrosu do parku v Olšinkách a přilehlého okolí zimního stadionu. Závody začínají v 9:45 hodin startem mládežnických kategorií a start hlavního závodu mužů Elite a kategorie do 23 let odstartuje 14:30 hodin.

Není známo přesné místo konání akce.